Parkoi gabim, policia bllokon makinën e luksit tek ish-Bllokut

Parkoi gabim, policia bllokon makinën e luksit tek ish-Bllokut
Policia Bashkiake ka bllokuar sot një mjet luksoz tip në rrugët e Tiranës.

Shkak ishte parkimi i gabuar i tij në një zonë të ish-bllokut.

Policia Bashkiake ka shkuar atje dhe e ka bllokuar mjetin si edhe e ka gjobitur drejtuesin e tij. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...