Kur koha ndalet, për Gaz Pajën!

Kur koha ndalet, për Gaz Pajën!
Pak ditë më parë aktori i humorit, Gazmend Paja, i dha fund beqarisë.

Në dasmën e tij, sigurisht nuk munguan miqtë, kolegë dhe ish-kolegë.

Ermal Mamaqi si aktor dhe Amarda Toska, prezantuese, ish-kolegë të Gaz Pajës, ishin mes të ftuarve të shumtë.

Ami ka bërë publike edhe një foto interesante nga dasma e Gaz Pajës, me Ira Seferin.

“Kur koha ndalet!”, thotë ajo, mbi momentin romantik të Gaz Pajës.

loading...
loading...