Katie Price me çorape dhe sy të fryrë në aeroport, në Turqi

Katie Price me çorape dhe sy të fryrë në aeroport, në Turqi
40-vjeçarja është me pushime me të dashurin Kris Boyson, 30 vjeç.

Katie u pa me duart në xhepa dhe në çorape në aeroportin turk dhe syrin e nxirë.

Gjërat ndërmjet saj dhe të dashurit Kris nuk duken të ngrohta, pasi djaloshi, veshur me pantallona të shkurtra të zeza dhe një bluzë, është duke ecur disa hapa përpara saj.

Syri i fryrë është pasojë e operacioneve që ajo kreu muajin e kaluar, gjë që u pranua edhe nga vetë Katie Price e cila tha: “Më duket vetja e huaj”. /l.k./

Marrë nga www.thesun.co.uk

loading...
loading...