Kim Kardashian e ngjyer në rozë pozon para gardërobës së saj

Kim Kardashian e ngjyer në rozë pozon para gardërobës së saj
Nuk ka asnjë vërejtje për format e saj perfekte.

Kim Kardashian po çmend fansat e saj me një pozim para gardërobës së saj në rrjetin social. E veshur me kostum "body" rozë dhe çizme të gjata deri tek kofshët po rozë duket më magjepse se kurrë. Syzet e veçanta të mëdha e të zeza e bëjnë edhe më tërheqëse.

Ylli i medias sociale, tashmë 38-vjeçare, i ndjell meshkujt të lundrojnë në i imagjinatën e tyre për atë që mund të shihnin pas asaj veshjeje.

Kim qëndron përpara garederobës në dhomën e saj provokuese e tëra në rozë që e nxjerr në pah ngjyrën bronxato të lëkurës së saj. /l.k./

Marrë nga www.dailymail.co.uk