Perëndimi i diellit në Abu Dhabi, një foto spektakolare

Perëndimi i diellit në Abu Dhabi, një foto spektakolare
Dielli është duke perënduar në kryeqytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Fotografi ka kapur momentin kur lëmshi i zjarrtë qëndron mes reve, prapa hotelit Fairmont në Abu Dhabi.

Fotoja është cilësuar si ndër më spektakolaret dhe është publikuar nga agjencia e lajmeve Reuters. /a.a/ Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: