Etrit Berisha do të prezantohet te skuadra e re

Etrit Berisha do të prezantohet te skuadra e re
Pritet zyrtarizimi, por për mediat italiane është një çështje e mbyllur transferimi.

Etrit Berisha do të largohet nga Atalanta për të vazhduar karrierën e tij në Serie A me skuadrën e Spal.

Lajmi bëri xhiron e të gjitha mediave përtej Adriatikut.

Sipas raportimit të tyre, portieri i Kombëtares së Shqipërisë do të zhvillojë të enjten vizitat mjekësore dhe më pas do të prezantohet me skuadrën nga Ferrara. /l.k./

Marrë nga Sky Sport

loading...
loading...