Aksidenti rrugor i merr jetën shqiptarit 41-vjeçar në Itali

Aksidenti rrugor i merr jetën shqiptarit 41-vjeçar në Itali
Një shqiptar ka humbur jetën sot në një autostradën mes Bolonjës dhe Padovas, në Rovigo.

41-vjeçari humbi jetën në një aksident të rëndë rrugor teksa drejtonte një makinë “Fiat Doblo”.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit teksa më herët në këtë autostradë kishin ndodhur edhe aksidente të tjera.

Përplasja ishte e fortë dhe raportohet se shqiptari ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Identiteti i tij nuk është bërë i ditur.

loading...
loading...