Një yll pa moshë si Çiljeta

Një yll pa moshë si Çiljeta
Vitet kalojnë, djali i saj rritet e Çiljeta Xhilaga, këngëtarja e njohur, zbukurohet.

Tani që ajo është bërë brune dhe me këtë prerje flokësh, kaq në stil, e me këtë veshje, ajo duket një yll i vërtetë, seksi  dhe interesante.

E mbi të gjitha shumë elegante dhe provokuese, në të njëjtën kohë.

loading...
loading...