Moti në mëdyshje, ja parashikimi për nesër, e diel 19 Maj 2019

Moti në mëdyshje, ja parashikimi për nesër, e diel 19 Maj 2019
Dita e dielë, ashtu si e gjithë java që po lemë pas, parashikohet të jetë me reshje të dobëta shiu në të gjithë territorin e vendit.

Sipas asaj që raporton IGJEUM, qarku i Kukësit pritet të ketë sasinë më të madhe të reshjeve.

Sa i përket temperaturave, maksimalja do të shënohet në vendet e ulëta dhe në bregdet me 23 gradë, ndërsa ajo minimale në vendet malore me 11 gradë.

loading...
loading...