Pamela Anderson ndahet nga “përbindëshi”: Rami mashtrues i madh, paralelisht kishte disa të dashura

Pamela Anderson ndahet nga “përbindëshi”: Rami mashtrues i madh, paralelisht kishte disa të dashura
Pamela Anderson ka ndërprerë papritmas marrëdhënien e saj me futbollistin francez Adil Rami, të cilin ajo pretendon se e ka mashtruar.

Modelja dhe aktivistja e njohur, 51-vjeçe, ndau lajmin në një postim emocional në Instagram - dhe nuk tregoi detaje. Ajo e cilësoi futbollistin Rami, 33-vjeç,  një “përbindësh” dhe tha se ai po jetonte një “jetë të dyfishtë” duke kryer gjithashtu marrëdhënie me ish-dhe ndoshta edhe me të tjera.

Vajza e njohur “Playboy”, që mbetet ende ëndërr për shumë njerëz, shkruan se dy vitet e fundit të jetës së saj, nuk ishin gjë tjetër veçse një “gënjeshtër e madhe” dhe kjo e ka “e shkatërruar” disi, por ka mësuar rreth mashtrimit të futbollistit që u shpall kampion bote me Francën, Adil Rami.

loading...
loading...