Nuk ka më dilema për partnerin e saj të ri! Jonida Maliqi "zihet mat" në pishinë (VIDEO)

Nuk ka më dilema për partnerin e saj të ri! Jonida Maliqi "zihet mat" në pishinë (VIDEO)
Jo shumë kohë pas divorcit që bëri edhe bujë, Jonida Maliqi, këngëtarja e njohur që përfaqësoi këtë vit Shqipërinë në Eurovision, duket se ka nisur një jetë të re sentimentale.

Ishin ngritur edhe më herët dyshime për një lidhje të këngëtares me Romeo Veshajn.

Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje me këto aludime por sot, MCN Radio Albania në një video të siguruar ka përforcim dhe vërtetuar të gjitha dyshimet.

Në video shfaqet Jonida Maliqi duke u puthur dhe duke u përqafur me Romeo Veshaj, në një pishinë, në këto ditë të nxehta vere.