Njihuni me pasurinë marramendëse të Rihanës!

Njihuni me pasurinë marramendëse të Rihanës!
Rihanna ka vënë një pasuri marramendëse.

Ajo përveç karrierës tepër të suksesshme në muzikë, ka krijuar një perandori edhe në biznes, përmes linjës së saj të bukurisë dhe linjës së veshjeve të brendshme.

Rihanna është shpallur zyrtarisht këngëtarja femër më e pasur në botë.

Pasuria e saj shkon deri në 600 milionë dollarë.

Rihanna është femra e 37-të në botë që ka arritur të vendosë pasuri me forcat e saj.

Të dhënat janë marrë nga revista “Forbes”, e specializuar në këtë fushë.

Rihanna si femra më e pasur në muzikë ka kaluar emra të tjerë të famshëm si Madonna me një pasuri prej 570 milionë dollarësh, Celine Dion me 450 mln dollarë dhe Beyonce me 400 mln dollarë.

loading...
loading...