“Moda” e Meryl Streep, del me të njëjtin fustan si 40 vite më parë

“Moda” e Meryl Streep, del me të njëjtin fustan si 40 vite më parë
Meryl Streep është një aktoret më të njohura në botë dhe më të talentuarat por edhe të paguarat e Hollyëoodit ndër vite.

Një foto e postuar ‘Para dhe pas në kohë’ tregon se si ajo ka mbajtur ende në garderobën e saj një fustan të veshur në vitin 1979 dhe më pas në vitin 2009.

Ajo është një prej emrave më të njohur dhe nuk nguron të veshë të njëjtën gjë pas kaq vitesh.

Diçka kjo e paimagjinueshme për disa, të cilët e konsiderojnë turp nëse veshë të njëjtin veshje, që i ka dalë modë.

loading...
loading...