Jonida Maliqi...“në shtëpinë” e aktorit vlonjat pas lidhjes

Jonida Maliqi...“në shtëpinë” e aktorit vlonjat pas lidhjes
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Jonida Maliqi, ka ndarë një imazh interesant në Instagram, duke e titulluar “përtej Fasadës”.

Bëhet fjalë për një artikull, te "Class", ku Jonida pranopi lidhjen e saj, dhe ka pozuar me këtë rast në Vlorë, ku po kalon disa ditë pushimesh.

Ajo pak ditë më parë pranoi lidhjen me aktorin vlonjat të humorit.

Lidhja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj është konfirmuar pas publikimit të një video ku ata ishin në një pishinë të përqafuar me njëri-tjetrin.

loading...
loading...