Buzët e Dua-s janë natyrale! Foto

Buzët e Dua-s janë natyrale! Foto
Për momentin ajo konsiderohet si këngëtarja më e famshme shqiptare në botë.

Por, nga fama nuk mund t’i shpëtojë dot hamendësimeve për paraqitjen e jashtme.

Dua Lipa akuzohet se buzët nuk i ka natyrale, por ka bërë operacion plastik.

Për të rrëzuar këtë pretendim, ajo në imazhet e fundit ka reklamuar pikërisht buzët.

Tani dhe kur ishte fëmijë, duke treguar se është 100 për qind natyrale.

Dua Lipa është përfolur në ditët e fundit se është divorcuar edhe nga i dashuri i saj.

loading...
loading...