Pas Eurovizionit, Jonida Maliqi surprizohet edhe në shtëpi

Pas Eurovizionit, Jonida Maliqi surprizohet edhe në shtëpi
Pas paraqitjes dinjitoze në Eurovizion, surprizat nuk ndalen edhe në shtëpi për Jonida Maliqin. Një buqetë e madhe me lule, tullumbace dhe një dekor fantastik e kanë mahnitur këngëtaren. “Kur të presin me dashuri në shtëpi”, shkruan Jonida në njëmesazh që shoqërion foton në rrjetin social.

 

Jonida Maliqi u rendit e 18-ta në 26-të vendet konkurruese, teksa u vlerësua në masë për vokalin fantastik dhe performancën e jashtëzakonshme. /l.k./

Foto Google

 

loading...
loading...