Maskë për fytyrën me domate dhe miell qiqrash

Maskë për fytyrën me domate dhe miell qiqrash
Në një tas shtoni 2 lugë gjelle miell qiqrash dhe 2-3 lugë gjelle lëng domateje.

Përziejini mirë derisa të krijohet një lloj paste.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastër.

Mbajeni për rreth 15 minuta.

Në fund, lahuni me ujë të ftohtë.

Përsëriteni 2 herë në javë.

 

/j.m/

loading...
loading...