EURO 2020/ Turqi-Shqipëri, ja kur dalin biletat në shitje

EURO 2020/ Turqi-Shqipëri, ja kur dalin biletat në shitje
Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se biletat e ndeshjes eliminatore të EURO 2020, Turqi-Shqipëri, do të fillojnë shitjen në datën 4 tetor në dyqanin e FSHF.

Kjo përballje e kuqezinjve do të zhvillohet në datën 11 tetor 2019 ora 20:45.

Bileta kushton 700 lek dhe një person mund të blejë deri në 5 bileta.

Për blerjen e cdo bilete duhet të jepen të dhënat e mbajtësit të biletës si : emër/mbiemër/nr pasaporte.

Sektori i tifozeve shqiptarë është ai me ngjyrë lejla.

Më poshtë do të gjeni edhe hartën e stadiumit “Şükrü Saracoğlu” në Stamboll:

loading...
loading...