Aksident tragjik në Shijak/ Përplasen makinat, humbin jetën dy shoferët

Aksident tragjik në Shijak/ Përplasen makinat, humbin jetën dy shoferët
Si pasojë e një aksidenti të rëndë, kanë humbur jetën dy shtetas.

Aksidenti është regjistruar në Shijak, në vendin e quajtur Hardhishtë.

Dy drejtuesit e automjeteve, M.T, 44-vjeç dhe N.H, 41-vjeç, kanë humbur jetën.

Informacion paraprak i policisë

Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues shtetasin M.T., 44 vjeç, banues në Durrës është përplasur me një automjet tjetër tip Benz me drejtues shtetasin N.H., 41 vjeç.

Për pasojë, kanë ndërruar jetë të dy drejtuesit e mjeteve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Afp.al

loading...
loading...