Partizani – Qarabak, Lerda hedh në fushë blerjet e reja

Partizani – Qarabak, Lerda hedh në fushë blerjet e reja
Partizani nis sot turrin e parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Përballë është një ekip shumë i fortë si Qarabaku, Lerda ka hedhur në fushë dy përforcimet e verës; Cordeiro dhe Hakaj.

Me formacionin e publikuar kampionët e Shqipërisë duhet të tregojnë në fushë se çfarë kanë “gatuar” në përgatitjet për Europën.

Ndeshja mes Partizanit dhe Qarabagut do të startojë në orën 17:30 në stadiumin “Selman Stërmasi”. /l.k./

loading...
loading...