Partizani gati për sfidën në Champions, përcakton stadiumin dhe publikon çmimet e biletave

Partizani gati për sfidën në Champions, përcakton stadiumin dhe publikon çmimet e biletave
Partizani është gati për sfidën përballë Qarabag-ut e vlefshme për turrin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja do të luhet në “Selman Stërmasi” dhe kampionët e Shqipërisë kanë publikuar se sa do të jenë çmimet e biletave, për këtë sfidë delikate.

Bileta më e shtrenjtë do të jetë 1000 lekë, ndërsa ajo më e lira 300 lekë. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...