Një mesfushor i ri bashkohet me kampionët

Një mesfushor i ri bashkohet me kampionët
Mesfushori kosovar Rron Broja, 23 vjeç është prurja më e re e Partizanit. Ai firmosi një kontratë dy vjeçare me të kuqtë, dhe kreu sot edhe stërvitjen e parë nën urdhrat e trajnerit italian, Franko Lerda.

Gjendja fizike e lojtarëve paraqitet optimale teksa grupi po e përballon pozitivisht programin stërvitor.

Ekipi do të qëndrojë në tokën sllovene deri të martën, për të vijuar më pas përgatitjet në kryeqytet. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...