Gjendet në 200 metra thellë në Liqenin e Comos trupi i futbollistes shqiptare

Gjendet në 200 metra thellë në Liqenin e Comos trupi i futbollistes shqiptare
Trupi i futbollistes shqiptare të Zvicrës dhe Young Boys, Florijana Ismailit, është lokalizuar në një thellësi prej 204 metrave, jo larg vendit u ishte zhdukur në Liqenin Como në Itali.

Futbollistja me origjinë shqiptare e përfaqësueses së Zvicrës dhe Young Boys, Ismaili, ishte futur në ujë në liqenin Como të shtunën pasdite duke mos u rishfaqur më.

Mediat italiane raportojnë se ekipet e kërkimit e kanë lokalizuar trupin e 24-vjeçares në një thellësi prej 204 metrave afër vendit ku kishte kërcyer në ujë nga një anije që e kishte marrë me qira bashkë me një miken e vet. /l.k./

Marrë nga www.thesun.co.uk

 

loading...
loading...