Fansi i vogël i Berishës, "O ma, atë fotografinë që kam bërë me Edi Ramën ma ruaj!"

Fansi i vogël i Berishës, "O ma, atë fotografinë që kam bërë me Edi Ramën ma ruaj!"
A takohen këngëtaret që preferojnë shpesh Gjirin e Lalëzit, me politikanë që kanë edhe vila aty afër? Aty mund të takosh këto ditë edhe Ilir Metën, por edhe “doktorin”, Sali Berishën, në vilat që zotërojnë në Gjirin e Lalëzit?”. Mbi këtë koment e ka pyetur moderatori i Zona e Lirë, Arian Çani, këngëtaren Ingrid Gjoni, ndërsa ajo tha se nuk kanë pirë asnjëherë kafe, por është shkëmbyer disa herë me Berishën.

Por Ingrid Gjoni tregoi se djali i saj Paridi është fans i madh i ish-kryeministrit, por në një rast e ka ngatërruar me Edi Ramën.

‘Jo, s’kam pirë asnjëherë kafe. Vetëm shkëmbehemi me doktorin, sepse çuni im është fans i doktorit. E takoi në rrugë Paridi im, zotin Sali Berisha dhe tha: O ma, atë fotografinë që kam bërë me Edi Ramën ma ruaj’, tha Ingridi, ndërsa shtoi se ishte një batutë.

loading...
loading...