“Në vrimë të miut”/ Opozita para Kryeministrisë, po Rama ku është? (FOTO)

“Në vrimë të miut”/ Opozita para Kryeministrisë, po Rama ku është? (FOTO)
“Është futur në vrimë të miut”, tha pak minuta më parë kryetari i opozitës, Lulzim Basha, duke iu referuar rivalit të tij politik, Edi Rama.

Në të vërtetë, Rama ndodhet qindra kilometra larg Tiranës.

Ai është shfaqur në foto në Butrint, në shoqërinë e ish-Presidentit të Francës, Nicolas Sarkozy, bashkëshortes së tij, Lindës dhe djalit të vogël, Zahos.

Rama duket i qetë dhe i përkushtuar ndaj të birit, ndërsa shijojnë koncertin e Carla Brunit. /a.a/ Albanian Free Press Online/

Foto: Google

loading...
loading...