Këto janë "hajmalitë" që ju sjellin fat sipas shenjës tuaj të horoskopit

Këto janë "hajmalitë" që ju sjellin fat sipas shenjës tuaj të horoskopit
Shumë persona janë të lidhur ngushtë me objekte fatsjellëse të ndryshme, objekte që i bëjnë këta persona të besojnë se duke i mbajtur afër, ato të sjellin fat.

Por cilat janë objektet fatsjellëse për çdo shenjë të horoskopit?

Dashi: Çelësi, shenja e shëndetit dhe prosperitetit

Demi: Numri 7, konsiderohet si numri më evolucionar shpirtëror

Binjakët: Zarat, mendohet që përmirësojnë fatin

Gaforrja: Nusepashka, sjell lumturi në jetë

Luani: Gurët e çmuar, ju bëjnë të ndiheni të guximshëm

Virgjëresha: Syri i keq, ju mbron nga energjitë negative

Peshorja: Trekëndëshat, sjellin stabilitet dhe ekuilibër

Akrepi: Patkoi, largon shpirtrat negativë

Shigjetari: Këmbë lepuri, sjell mendjemprehtësi

Bricjapi: Tërfili, sjell shëndet, lumturi, pasuri

Ujori: Gjinkalla, sjell shoqëri

Peshqit: Kapës ëndrrash, largon ankthin.

loading...
loading...