Horoskopi për sot, e premte 14 Qershor 2019

Horoskopi për sot, e premte 14 Qershor 2019
Dashi

Parashikohet një ditë mjaft e favorshme sa i takon sferës sentimentale, ku do të kapërceni edhe momentet më kritike. Mund të flisni hapur për ndjenjat, ndërsa takimet e reja do të jenë gjithashtu të favorshme.

Demi

Jeni të fortë dhe të qëndrueshëm në sferën sentimentale. Ndërsa lidhjet e lindura së fundmi, mund të dështojnë. Këshillohet që të tregoheni të kujdesshëm me personat e paqëndrueshëm. Duhet ta vini arsyen më shumë në punë, në mënyrë që të jeni sa më realist.

Binjakët

Jeni shumë kurioz dhe të tërhequr nga personat e ngjashëm me ju. Nëse dikush nuk ka çfarë t’iu japë, mundoheni që të shihni tjetërkund. Gjatë kohëve të fundit ka pasur ngadalësime në punë, duke bërë që t’ia delegoni përgjegjësinë dikujt tjetër. Ndërkohë të tjerë kanë hartuar një listë të prioritete të tyre, për të kuptuar se çfarë duhet të bëjnë.

Gaforrja

Kjo e premte do të jetë më e mirë në raport me ditët e kaluara. Këshillohet që ti bëni gjërat me qetësi, pasi fundjava do i qartësojë situatat. Saturni do të ketë ndikim të kundërt në shenjën tuaj, veçanërisht sa i takon situatës financiare.

Luani

Kjo ditë nuk do ju gjejë në gjendje të mirë fizike, por fatmirësisht situata do të përmirësohet. Po mundoheni që të zgjidhni një problem personal, ku të rejat do të vijnë në pjesën e dytë të ditës. Do të ndiheni më të lodhur se zakonisht dhe vetëm e shtuna do të rikthejë qetësinë.

Virgjëresha

Ju pret një ditë interesante! Ky muaj është shoqëruar me kënaqësi dhe fitore të mëdha. Keni bërë shumë gjëra, duke marrë përsipër edhe shumë përgjegjësi. Në dashuri situata do të jetë drejt përmirësimit, veç duhet të përkushtoheni më shumë.

Peshorja

Keni një dëshirë të madhe për të dalë në pah dhe nëse keni kaluar një fazë problematike, tashmë dëshironi që të shqyrtoni çdo gjë me qetësi. Venusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm në fushën e ndjenjave.

Akrepi

Në sajë të ndikimit të Hënës, intuita do ju vijë mjaft në ndihmë, duke çuar përpara projektet tuaja. Dikujt do ti duhet që të ndryshojë rolin e tij. Më në fund do të merrni përgjigjet që prisnit. Në dashuri nuk do të ketë të reja.

Shigjetari

Ndikimi i Diellit në shenjën e Binjakëve, do të krijojë tensione të forta për shkak të ekuilibrimit të punës dhe jetës private. Mundohuni që të limitoheni në aktivitetet tuaja dhe të përqendroheni në gjërat që kanë realisht kuptim.

Bricjapi

Hëna dhe Mërkuri do të kenë ndikim të kundërt në shenjën tuaj, duke u përballur me jo pak shqetësime. Mundohuni që ti njihni më mirë njerëze, pasi mbas tyre mund të fshihet një shpirt i ndjeshëm.

Ujori

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të bëjë që të jeni më pasionant. Parashikohet që të rikuperoni shumë terren me një person të cilin e keni lënë pas dore së fundmi.

Peshqit

Planetet do të favorizojnë një sërë idesh pikante, me të cilat do të habisni të tjerët. Mos jini të ndrojtur, pasi pak guxim më shumë se zakonisht do të bëjë që të jeni të parezistueshëm.

loading...
loading...