Moti, sërish i paqëndrueshëm

Moti, sërish i paqëndrueshëm
IGJEUM parashikon se nesër (e mërkurë dt.22) priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në të gjithë territorin.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 21 °C

në vendet e ulëta: 13 / 21 °C

në vendet malore: 7 / 18 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...