De Biasi: Ndaj Totenhem Inter duhet të bazohet tek 3 lojtarë

De Biasi: Ndaj Totenhem Inter duhet të bazohet tek 3 lojtarë
Gianni de Biasi, ish-trajneri kuqezi u shpreh se Inter duhet të besojë shumë në cilësitë individuale të futbollistëve, sidomos te Poltiano, Perisiç dhe Ikardi. Ai beson se vetëm kështu mund të vihet në vështirësi kundërshtari.  Totenhem fitoi kundër Çelsit 3-1 në Premier League gjatë fundjavës .

“Interi nuk duhet të vuajë në këtë ndeshje, por të qarkullojë topin dhe të sulmojë”, – theksoi për “Rai Due”, de Biasi.

“Ndeshje e vështirë për Inter, sepse Totenhem është në gjendje të mirë këto kohë”, u shpreh De Biasi në komentin e tij mbi ndeshjen e zikaltërve.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: